Prečo Pudel?

Pudel je veľmi múdry inteligentný pes, ktorý miluje pohyb a veľkú interakciu so svojím pánom, ku ktorému veľmi priľne.  Je ľahko cvičiteľný vhodný napríklad na agility, flyball, dog dancing a podobne. K deťom má dobrý vzťah. Je vhodný k aktívnym ľudom, ale o jeho prispôsobivosti svedčí aj to, že ho často majú dôchodci.

 

Sme malá rodinka s manželom a synom žijeme pre našich psíkov, rodinu a pre priateľov. Sú okolo nás a sú pre nás dôležití.

Naše pudlice sa narodili v roku 2018 a chovateľská stanica vznikla v roku 2020, roky pred jej založením som sa vzdelávala ohľadne chovu pudlov,
úpravy výstavnej srsti, v ktorej sa ešte stále zdokonaľujem.

De Plessis Belliere Earl´s Legend

 

De Plessis Belliere Earl´s Legend – fenka trpasličí pudel, slovenský šampión šteniat, slovenský šampión mladých, český junior šampión, Slovenský šampión krásy, BIG, 7XBOB, 5x BOS, 3xBOJ, 3xCACIB, res.CACIB, množstvo CAJC, CAC…….

Era Destinys Storm Earl´s Legend

Era Destiny´s Storm Earl´s Legend – fenka toy pudel, slovenský, český šampión šteniat, slovenský šampión mladých, slovenský šampión krásy, BiSS 4, BIG, BOS, 3xBOB, množstvo CAC, CAJC, CACIB, res. CACIB…

 

Vrh A:  Angello Belliere Princess – psík trpasličí pudel

Adresa

Ovocinárska 6, 94901 Nitra

Slovensko

Sledujte nás aj tu

 

Mobil

+421 914 705 706

Email

alex.cerulikova@gmail.com