Služby

NAŠE SLUŽBY

 

Strihanie malých aj stredných plemien psíkov

Strihanie alebo trimovanie psov, odpovedajúcemu plemenu a typu srsti je umenie samo o sebe. Aj malé odchýlky v účese môžu výrazne ovplyvniť vzhľad vášho štvornohého miláčika. Preto je najlepšie navštíviť profesionálneho odborníka strihania psov, ktorý Vám poradí aký účes sa pre vášho štvornohého spoločníka hodí.

Trimovanie,vyčesávanie, úprava a strarostlivosť o srsť

Trimovanie pre hrubosrsté plemená (jazvečík, bradáč, foxteriér).

Čistenie očí, uší, starostlivosť o labky a pazúriky a srsť.

Predchádzanie zápalových ochorení, ktoré sa vyskytujú najmä u dlhosrstých plemien (maltezák, yorkshire).

Wellnes/SPA

Perličkový masážny kúpeľ – uvoľňuje nečistoty zo srsti Vášho psíka, srsť lepšie vyčisti, používame kvalitnú kozmetiku, ktorá psíkom neškodí.

Ozónoterapia:

Perličkové liečebné kúpele s ozónom pôsobia na celkové zdravie a kondíciu Vášho psíka, predovšetkým  na imunitný systém  kože.

Používame špeciálny prístroj ktorý spĺňa parametre pre liečbu psov. Psia koža totiž absorbuje látky 5-8x viac než ľudská a preto sa v žiadnom prípade nesmú používať perličkové ozónové kúpele pre ľudí. Ozón pomáha vtedy, keď je v bublinkách v správnom  nasýtení . Pre tieto účely bol vyvinutý prístroj SPA ktorý produkuje minimálne 1500 bubliniek a maximálne 3500 bubliniek.

Pôvod výrazu SPA pochádza z latinskej skratky S: Solus = zdravie, Por = s, Aqua = voda, čo v podstate znamená zdravie podporované vodou.

Ozonoterapia je účinná pretože využíva kombináciu hydromasáže a ozónu. Vďaka aromaterapii ktorú v našom salóne s ozonoterapiou kombinujeme, sú účinky ešte lepšie a príjemnejšie.

Ozón  je zázračným  pomocníkom v liečebných metódach a vo svete ho veterinárny dermatológovia veľmi radi zaraďujú do liečebných programov, pretože vďaka pôsobeniu bubliniek presýtených  O3 sa celá liečba zefektívni a urýchli. Je známe, že v niektorých prípadoch kožných ochorení ani nie je bez bubliniek s O3 možné docieliť liečebného úspechu.

Psíkom je tak možné pomáhať v rade kožných ochorení (plesne, kvasinky, baktérie, pupence,…) dokáže usmrtiť i niektoré rady parazitov, alebo ich vývojové štádiá. Pomáha spomaľovať proces nadmerného, či chronického pĺznutia a výrazne podporuje rast srsti, pomáha pri hojení rán, psíkom s lysinami, otlakmi a zhrubnutou kožou, zapareninami, vredmi a inými kožnými zmenami, pomáha tiež zmierniť svrbenie. Dokonca je vhodným pomocníkom v liečbe niektorých hnisavých či mokvavých procesov kože. Hnisavé ložiská v perličkovom kúpeli s ozónom ustupujú a dajú sa ošetriť prísadami v podobe prírodných bylinných preparátov.

Veľmi jemné bublinky dokážu preniknúť aj cez bohaté osrstenie až na samotnú kožu psa. Tak dokážu ošetriť nie len srsť, ale hlavne kožu psa.

Bublinky vháňané pod tlakom do vody jemne masírujú kožu, otvárajú póry a O3 prestupuje do kožných pórov a vlásočníc v koži i podkoží. O3 okysličuje cez vlásočnicové steny krv a roznáša ich do všetkých orgánov v tele. Tým stimuluje celý krvný obeh, lymfatický obeh, srdcovú činnosť a podporuje tvorbu červených a bielych krviniek. Uvoľňuje napätie a únavu. Uľahčuje dýchanie a pracovný režim všetkých vnútorných orgánov. Masíruje a uvoľňuje svaly.

Samozrejme kúpeľ si užívajú aj psíky so zdravou kožou. Ozonoterapia pôsobí aj ako prevencia a okrem relaxu ktorý si psíkovia užívajú primiešame do kúpeľa  špeciálne produkty a esenciálne oleje presne podľa potrieb Vášho miláčika.

Hĺbkové čistenie, hĺbková hydratácia – silné, ozónom obohatené bublinky čistia pokožku hĺbkovo, čo v kombinácii s prírodnými olejmi a vitamínmi prináša intenzívnu výživu, hydratáciu a obnovu prirodzenej lipidovej vrstvy pokožky.

Počas vírenia otvoríme štruktúru chlpu a vpravíme doňho všetok materiál ktorý chlp potrebuje. Výsledok je až o 80% úbytok pĺznutia, okamžité presrstenie, úplné vyčesanie podsady, a jednoduché česanie dlhosrstých plemien. Odporúča sa tiež ako kúra po trímovaní.

Čistenie zubného kameňa:

čistenie zubného kameňa bezbolestne bez narkózy ultrazvukom.

Predaj granúl a oblečenia

Predaj granúl značky Royal Canin a predaj oblečenia pre psov.

Predaj profesionálnej kozmetiky PSH.

Ponúkame našim zákazníkom len to najlepšie! Širokú radu španielskej kozmetiky Pet Show Hairdresser budeme postupne rozširovať o ďalšie a ďalšie produkty z radov starostlivosti o našich-vašich miláčikov.

Adresa

Ovocinárska 6, 94901 Nitra

Slovensko

Sledujte nás aj tu

 

Mobil

+421 914 705 706

Email

alex.cerulikova@gmail.com