Výhody LED osvetlenia kuchynskej linky

Dnešným trendom je nepochybne osvetlenie pracovnej plochy kuchynskej linky práve formou LED pásov.
Výhodou je, že pri LED osvetlení si viete určiť farbu svetla k akej inklinujete.

Prečo voliť LED technológiu?

Hlavným dôvodom je nízka spotreba energie, dlhá životnosť, nevyžarovanie tepla a vysoká svietivosť.

Praktické využitie LED pásov v kuchyni

LED pásy sa využívajú často ako osvetlenie kuchynskej linky.LED pás je potrebné vždy vsadiť do ALU profilu, nakoľko práve hliníkový profil odvádza teplo z LED čipov a tým im predlžuje životnosť. LED pásy, ktoré máme u nás v ponuke sú stmievateľné, čo znamená, že v prípade ak nepotrebujete intenzívne svetlo, viete si pridaným dotykovým vypínačom v rámci ALU profilu intenzitu svetla upraviť. Samozrejmosťou je možnosť stmievania aj diaľkovým ovládaním. Ďalšou výhodou je nepochybne rovnomerné osvetlenie celej plochy kuchynskej linky.

Krásny interiér s LED osvetlením

Použite LED pásy ako primárne, prípadne doplnkové osvetlenie v interiéri. Podsvietením nábytku vytvoríte presne takú atmosféru, na akú máte náladu.

Dekoračné osvetlenie sa vo veľkej miere využíva pri podsvieteni televízora, nábytku, stropov atď. Možnosti využitia LED pásov v interiéri sú v podstate neobmedzené a ich svetlo dokáže ovplyvniť nielen Vašu náladu, ale celkový vzhľad interiéru. V našej 20171220_19575220171220_195756galérii, sa môžete inšpirovať realizáciami u našich klientov.